Skallová v čase, keď ešte netušila, ako sa s ňou osud pohrá. 
profimedia

Manažérka Rolins Skallová: Prvé foto bez vlasov!

17. februára 2016 00:01 / Slovenský šoubiznis
Nevzdáva sa. Manžérka Dary Rolins Eva Skallová bojuje so zákernou rakovinou už niekoľko mesiacov. Náročná liečba, neustály kolotoč chemoterapií a lieky si už vybrali svoju daň v podobe straty vlasov. A zatiaľ čo doteraz sa Eva ukazovala vždy iba v čiapke, tentoraz sa rozhodla ukázať nielen holú hlavu, ale aj úsmev, ktorý jasne naznačuje, že chce vojnu so zákernou chorobou vyhrat. A my jej držíme palce.

Šokujúca informácia o chorobe speváčkinej najlepšej kamarátky a zároveň manažérky vyplávala na povrch pred niekoľkými týždňami. Rolins tak reagovala otvorenou spoveďou na svojom profilena Facebooku. Musela totiž objasniť, prečo sa s ňou jej pravá ruka zrazu neobjavuje na verejnosti. Dôvod všetkcýh šokoval, pretože pravdu vedel len úzky okruh ľudí.

Veľa z vás, či už moji fanúšikovia alebo usporiadatelia ste sa často na Evičku pýtali, hľadali ju po mojom boku či už v práci alebo na fotkách z našich pravidelných, legendárnych dievčenských dovoleniek…Evička je chorá. Bojuje s rakovinou a my všetci, ktorí ju milujeme bojujeme s ňou," napísala tesne pred Vianocami Dara.

A zdá sa, že Eva svoj boj rozhodne prehrať nechce. Dôkazom, že sa má lepšie je aj najnovšia fotografia, s ktorou sa speváčka pochválila na sociálnej sieti. Na nej už Skallová svoju chorobu neskrýva a ukázala sa tak, ako ju choroba poznačila - bez vlasov, parochne a aj čiapky. Všetci dúfajú, že liečba zaberie a onedlho sa bude Eva usmievať aj s vlasmi a opäť zdravá a šťastná, tak ako ju všetci poznajú. Držíme palce Evi, bojuj! 
📷
1 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete