Poriadny trapas sa podaril Verešovej na Česko Slovenskom plese. 
profimedia

Verešovej trapas na plese v Prahe: Zosypala sa k zemi, ako domček z karát!

16. februára 2016 00:10 / Slovenský šoubiznis
Tak toto jej teda nevyšlo. Andrea Verešová tento rok vynechala Ples v opere u našich západných susedov, miesto toho išla na Česko Slovenský ples. Tam si však vyrobila trapas, ktorý rozhodne zaujal viac, ako jej ružové šaty. Aj tie zožali viac kritiky ako údivu. Rozkmotrenie s Janou Pištejovou tentoraz Verešovej rozhodne nepomohlo.

Andre je hviezdou všade kam príde. tentoraz ale šliapla poriadne vedľa. Teda vedľa a na svoje šaty. Ľudia sa tak mohli pokochať tým, ako sa zosunula k zemi na schodoch. A to bola chvíľa, ktorá mala patriť iba Vereške. Jednoducho aj modelky niekedy nezvádnu vysoké podpätky a "entré" im nevyjde presne podľa predstáv.

Kritiku ale nezožala iba za úvod na sobotnom plese, ale aj za šaty, ktoré tentoraz rozhodne neboli hodné hviezdy, akou Verešová je. Inokedy vždy dokonale upravená Andrea, ktorá ohuruje nielen výstrihom, postavou ale aj perefektnými šatami predviedla tentoraz róbu vo farbe masrhmallov.

Pravdou je, že sa šírili klebety, že Slovenka na poslednú chvíľu zháňala náhradu za šaty, ktoré mala vybraté. A siahla po nárhárke z Plzne. To však robiť nemala, pretože vyzerala naozaj zle. Aspoň podľa viacerých módnych kritikov, ktorí rozhodne Andreu do nebies nevyniesli. Možno si nabudúce dá väčší pozor, za Česko Slovenský ples má ale palec dole. 
📷
3 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete