Takto si pamätáme Tonyho z čias, kedy sa pravidelne objavoval na obrazovke. 
profimedia

Padol na dno: Po návrate z odvykačky sa ocitol na ulici! Schudnutý, ale bez peňazí...

23. februára 2016 00:15 / Slovenský šoubiznis
Kto by si ho nepamätal? Tanečník Tony Moisés bol kedysi veľkou hviezdou televíznych projektov spojených s tancom, potom však prišiel tvrdý pád na dno. Kučeravá postavička slovenského šoubiznisu alias Moisés, bez ktorého sa nezaobišla žiadna párty, totiž podľahol hazardu. Išiel sa liečiť, no až teraz prišlo dokonalé vytriezvenie. Po kedysi žiadanom a najmä celkom vtipnom Tonym neštekne už ani pes.

Napriek tomu, že dostal šancu v novom jojkárskom projekte z dielne Andyho Krausa Dovidenia, stará mama, nie je to pre neho žiadnym vykúpením. Podľa informácií Nového Času totiž hviezda Showdance a Miliónového tanca totiž dopadol na samé dno. Stalo sa mu totiž to, čo aj bežným luďom a oficiálne je z neho bezdomovec. Trvalý pobyt má totiž na Miestnom úrade!

V preklade to znamená, že sa Moisés poistil predtým, aby mu siahli na nejaký majetok. Ak v jeho prípade vôbec nejaký je, keďže sa hovorí, že prehral aj to, čo nemal. Jednou maličkou útechou pre neho môže byť aspoň strata hmotnosti. Kedysi tučný tanečník dnes vyzerá oveľa lepšie. Schudol 40 kíl a môže začať odznova. Aj keď momentálne ako bezdomovec.

„Ak majiteľ nehnuteľnosti dá súdny príkaz, aby mu odobrali trvalý pobyt na jeho nehnuteľnosť, tak zo zákona má nárok na štatút trvalého pobytu na obec. A to má aj pán Anton Moisés, čiže má trvalý pobyt na úrade,“ povedala Novému Času hovorkyňa úradu Bratislava-Staré Mesto Nora Gubková.  
📷
3 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete