Brenda patrila k najkrajším herečkám v legendárnom seriáli. 
porfimedia, imdb.com

Rakovina jej ničí život aj vzhľad: Brenda z Beverly Hills 90210 po chemoterapii!

16. februára 2016 00:05 / Zahraničný šoubiznis
Herečka Shannen Doherty (44), známa ako Brenda z Beverly Hills alebo Prue Halliwellová z Čarodejníc, bojuje s rakovinou pŕs. Vie o tom už niekoľko mesiacov, keďže rakovinu prsníka jej diagnostikovali už v marci. Treba však povedať, že s ňou bojuje statočne a nemá problém sa ukázať ani na verejnosti. Pri pohľade na ňu je však nad slnko jasné, že jej rakovina ničí vzhľad aj život.

Zákernú chorobu jej diagnostikovali vlani v marci. "Áno, mám rakovinu prsníka a v súčasnosti podstupujem liečbu. Naďalej sa snažím správne jesť, cvičiť a zostať vo svojom živote pozitívna. Som vďačná svojej rodine, priateľom a lekárom za ich podporu a samozrejme svojim fanúšikom, ktorí stoja pri mne, "uviedla minulý rok herečka vo vyhlásení.

V tej dobe nebola poistená a podala žalobu na manažment firmy, ktorá sa o jej poistku starala. Tvrdila, že keby jej starostlivosť nezanedbali, prišlo by sa na to oveľa skôr a ona by so zákernou chorobou mohla bojovať dlhšie.

Firmu žaluje tiež herečkin manžel Kurt Iswarienko. Údajne zanedbala aj dohlad na jeho financiami. Doherty preto podala žalobu na firmu Tanner, Mainstain, Glynn & Johnson, ktorej pravidelne posielala päť percent zo svojich príjmov, aby spravovala jej konto, vrátane platieb zdravotného poistenia. Herečka tvrdí, že platby za minulý rok neprebehli a firma s ňou prestala spolupracovať.

Keďže rakovinu neodhalili skôr, podstúpila seriálová Brenda Walsh chemoterapiu, ktorá na nej zanechala viditeľné stopy. Strhaná tvár, vrásky, ktoré pred chemoterapiou nemala, tak teraz vyzerá známa hviezda zo seriálov. Aj napriek tomu sa ale na verejnosti ukazuje a nemá problém usmievať sa pred fotografmi. Na poslednej akcii sa stretla aj so svojou seriálovú sestrou, herečkou Holly Marie Combs zo seriálu Čarodejnice. 
📷
3 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete