Adela si dala odstrániť výrastok na tvári, ktorý sa jej nepáčil. 
archív, profimedia

Banášová prekvapila: Chcela byť krajšia, išla na plastiku! Čo jej tam robili?

13. februára 2016 03:14 / Slovenský šoubiznis
Slovenská moderátorka Adela Banášová by na sebe našla množstvo nedokonalostí.Tak, ako je dokonalá moderátorka, jej mnohí ľudia vyčítali krivší nos po otcovi, alebo tiež nepekné výrastok vedľa nosa. Tomu je však koniec, pretože moderátorka navštívila kliniku plastickej chirurgie a konečne sa jedného zo svojich nedostatkov zbavila.

Zaujímavosťou je, že sa tak udialo už pred rokom, no nikto si to zrejme nevšimol. Aj to je dôkazom toho, že Banášovú všetci berú takú, aká je. Či už má rovný nos, výrastok, alebo aj hrb. Jednoducho Adela je klasa a všetci na nej milujeme skôr jej humor ako to, že má nejaký ten nedostatok.

„Je to už rok dozadu. Neviem, čo mám k takejto „závažnej“ veci povedať, nemám čo,“ povedala pre topky.sk Banášová. Adela sa pre zákrok rozhodla z viacerých dôvodov. Nešlo teda iba o to, že by sa jej nepáčil.

„Rozhodla som sa aj kvôli zdravotnému hľadisku, keďže takéto výrastky na tele nemajú byť, a na druhej strane som sa pre to rozhodla aj z ohľadu na estetickosť,“ povedala moderátorka. Stávalo sa totižto, že jej pri foteniach na obálky časopisov dokonca nepríjemnosť na tvári retušovali. Rana je dokonale zahojená a Adela môže byť spokojná, že sa maličkej chybičky krásy zbavila.  
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete