Pyco bude moderovať novú šou - Tvoja tvár mi znie povedome! 
tv markíza

Pyco a jeho nový lukratívny kšeft od Markízy: Nečakaný "podvod" na divákov!

10. februára 2016 00:15 / Slovenský šoubiznis
Opäť sa upísal veľkej šou. Moderátor Martin Pyco Rausch sa jednoducho talentových, či speváckych šou nezbaví. Tentoraz ho budeme už onedlho vídať v markizáckom projekte Tvoja tvár mi znie povedome. Paradoxne ide o šou, v ktorej budú tentoraz vystupovať prevažne známe osobnosti a prezliekať sa za zahraničné hviezdy. A tu v prípade Markízy prichádza kameň urázu. Promokampaň na ťažiskovú šou poňali v Záhorskej Bystrici naozaj kontroverzne.

Veľké oznámenie v štýle: "Justin Bieber. Už čoskoro na Slovensku.", alebo podobné spoty s Tinou Turner, či Rihannou. A práve tieto ukážky sú kameňom úrazu. Veľa ľudí si totižto myslelo, že pôjde o naozajstné hviezdy svetového formátu. Opak je však pravdou...

Žiadne obrovské prekvapnie, prípadne bombastické vystúpenia známych hviezd sa nekoná. Šou Tvoja tvár mi znie povedome je totižto formát, v ktorom sa speváci, herci a iní prezlečú za dokonalú kópiu svetovej Superstar a predvedú čo najlepšie jej spevácky výkon. Výber songov je náhodný a nikto dopredu nevie, čo, alebo koho bude spievať a imitovať.

Aj napriek tomu je podobné promovanie relácie trošku zavádzajúce. Správne by bolo, ak by televízia povedala, že už čoskoro bude na Slovensku dvojník Justina Biebera a dvojníčka Rihanny, či Tiny Turner. Dôvod, prečo to tak nie je, je naozaj prozaický. Predsalen by sa nikto nezaujímal o dvojníkov, a tak je jasné, prečo si v Záhorskej Bystrici zvolili práve takúto taktiku.  
📷
3 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete