Pôvodne mala hrať manželku Mariána Miezgu úplne iná herečka! 
tv joj

Tajomstvo hlavnej postavy v seriáli Naši: Manželku Miezgu mala hrať iná žena! Už s ňou aj točili...Prečo tá zmena?

24. januára 2016 00:00 / Film a seriál
Toto vedel málokto. Úspešný seriál televízie Joj Naši, ktorý sa začal nedávno vysielať a okamžite sa zaradil k najsledovanejším sitkomom na Kolibe, mohol vyzerať úplne inak. Hlavnú ženskú postavu totižto mala hrať pôvodne Helena Krajčiová, s ktorou Jojka natočila aj pilotný diel. Až neskôr sa herečka rozhodla z projektu odstúpiť a dvere tak otvorila pre Lujzu Garajovú Schramekovú. A rozhodne na Kolibe nemusia lutovať.

Rozhodnutie tak neprišlo pre nespokojnosť s výkonom ryšavej herečky známej z markizáckeho Búrlivého vína, ale pre jej vlastnú žiadosť. Zrejme si nevedela skĺbiť materské povinnosti s úlohami v dvoch seriáloch. To potvrdila pre denník Nový Čas aj samotná Garajová. Tá môže byť spokojná, pretože sa do úlohy paranoidnej mamičky troch synov hodí naozaj perfektne a aj vďaka nej je seriál taký úspešný.

“Helenka už nakrútila aj pilotný diel, ale myslím si, že to nakoniec odriekla pre zaneprázdnenosť a svoje dieťatko. Ale nech sa stalo čokoľvek, ja som veľmi rada, že to nakoniec nezobrala,” povedala Garajová. Nový sitkom Naši má za sebou iba 4 časti, no už teraz je jasné, že to je tajný tromf v rukách Jojky. V poslednej dobe je to práve televízna dvojka, ktorej sa v sledovanosti darí podstatne lepšie, ako jej konkurencii v Záhorskej.

Markíza má totižto už dlhší čas problémy s Búrlivým vínom, ktoré nie a nie sa nakopnúť k výsledkom na ktoré bolo zvyknuté. Navyše ho kvôli tehotenstvu opustila aj jeho najväčšia hviezda Nela Pocisková, a tak je jasné, že kedysi výkladnej skrini Markízy, hrozí čoskoro koniec. Jediným seriálom, ktorý Markíze ako - tak funguje tak ostáva Horná Dolná, ktorá však tiež nedosahuje čísla predošlej sezóny a v Záhorskej s ňou neustále hrajú nezmyselnú šachovú partiu. Presúvajú ju z miesta na miesto a to sa im môže v konečnom dôsledku vypomstiť. Navyše nové časti prekrýva reprízami a to diváci veľmi radi nemajú... 
📷
2 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete