Herko to tentoraz poriadne prehnal! 
tv markíza, archív

MEGAprúser v Markíze: Za "kokaín" v Teleráne budú padať hlavy!

19. januára 2016 00:00 / Slovenský šoubiznis
Toto nikto nečakal. Podobné vtipy patria na obraz možno tak po 22. hodine, no možno ani vtedy nie. Podobný kúsok však nikto nečakal od známeho kuchára, ktorý v Teleráne deň, čo deň varí. Ľubo Herko totiž v jednom z vydaní popustil udzu fantázií a nafingoval delenie kokaínu s pomocou kreditky a vedľa toho mal 500 eurovú bankovku. Záber ako vystrihnutý z niektorej celebritnej párty sa tak na niekoľko sekúnd objavil aj v rannej šou Markízy. A vyzerá to tak, že dni Herka sú v Teleráne zrátané.

Tento prúser totižto môže mať na najsledovanejšiu televíziu ďalekosiahlejšie následky, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Nevinný vtip, ktorý nebol absolútne na mieste, totiž môže priniesť Markíze vysokú pokutu. Vysielanie ráno od 6. hodiny totižto môžu pokojne sledovať aj deti, ktoré by si mohli podobný žartík vykresliť úplne inak. Šňupanie koksu, prípadne imitácia delenia tejto drogy však do Telerána nepatrí. A vie to aj televízia zo Záhorskej.

„Považujeme to za absolútne nevhodný „vtip", ktorý nemá v takejto relácii čo robiť. V rámci televízie z toho vyvodíme dôsledky," reagovala v stanovisku pre Omédiách.com hovorkyňa televízie Tatiana Tóthová. Celý incident sa odohral v utorkovom vydaní. Vtipný kuchár tak zrejme príde o svoje dobre platené miestečko v rannej šou Markízy, kde sa pri sporáku ohrieval dlhé roky. Bol neoddeliteľnou súčasťou celého tímu, no kokainový prešľap sa mu zrejme neprepečie.

Ako uviedol portál Omediach.com, televízia nie je internet a nad jej vysielaním drží prísne ruky Rada pre vysielanie a retransmisiu a propagácia či navádzanie na konzumáciu drog je porušením zákona. Vyzerá to tak, že čo si Herko v utorok ráno navaril, to si aj zje. Aj keď tento recept v podobe vyhadzovu mu zrejme chutiť rozhodne nebude...Ten sa k incidentu už vyjadril. "Ospravedlňujem sa, ak to niekto pochopil zle. Mal som tam práškový cukor, ktorý sme dávali do termomixéra a trochu sa rozsypalo. Ten nápad bol blbý. Naozaj ma to neskutočne mrzí," povedal Herko v rannej šou rádia Europa 2. 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete