Hágerová neváhala ani minútu a počas rannej šou Markízy si vyskúšala svadobné šaty 
tv markíza

Juraško, si ju konečne zober? Tvoja frajerka chce byť nevestou...Foto ako dôkaz!

18. januára 2016 00:10 / Slovenský šoubiznis
Sú spolu už nejaký ten piatok, no ich vzťah je stále na rovnakej úrovni. Moderátor Roman Juraško a jeho kolegyňa Diana Hágerová sú pekný párik už na prvý pohľad. Hágerová je síce od svojho frajera o 10 rokov mladšia, no podľa najnovších fotiek to vyzerá, že by so svadbou nemala najmenší problém. Keď totižto bola možnosť vyskúšať si, ako by vyzerala v bielych šatách, neváhala ani sekundu.

Juraško zrejme razí heslo, že sa nikam netreba ponáhlať. Má síce už 36 rokov a to je už aj pre chlapa alarmujúci vek, no pred oltár sa nie a nie dokopať. Vzťah s Hágerovou mu zrejme vyhovuje takpovediac na divoko. Veď je to teraz moderné a každý párik sa oháňa známou formulkou - my papier nepotrebujeme.

Najnovšie zábery Hágerovej v svadobnom, by však mohli pohnúť aj srdcom a rozumom Juraška. S blondínky by totižto bola nádherná nevesta, čo si vyskúšala aj počas rannej šou Teleráno, ktorú moderuje jej frajer. A bolo vidieť, že jej podobné predvádzanie nerobí najmenší problém.

Ba čo viac, zrejme by si podobnú skúsenosť už rada vyskúšala aj v súkromí. Lenže v tomto prípade by musel prísť Roman s jasnou otázkou, či by si ho Diana vzala za muža. A je otázne, aká by bola odpoveď. aj keď im je spolu evidentne dobre, predslen to nie je láska, ktorú už okresal zub času. Dvojica sa teda má čas spoznávať, a či príde aj na zvuky svadobných zvonov, je nateraz otázne. 
📷
2 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete