Jakubec sa na sociálnej sieti predviedol v plnej paráde! 
facebook

Vulgárny milovník dôchodkýň Jakubec: V 6 vetách neuveriteľných 12 NADÁVOK!

17. januára 2016 00:06 / Slovenský šoubiznis
Toto keby videli babky, ktoré chodia pravidelne v nedeľu do kostola a v piatky na koncerty Martina Jakubca, boli by zrejme poriadne zhrozené. a ani tých 15 eur (to je len odhad), by za spievanie repeťáckych hitov nezaplatili. Jakubec sa totižto predviedol, ako poriadny grobian. Áno, komentoval síce strašnú vec, ale chlap v jeho postavení, kedy sa za ním idú zblázniť všetky ženy 50 plus, by si mal na svoje ústa dávať väčší pozor.

Nechutné video, na ktorom skupinka mužov utýra zviera k smrti, je naozaj strašným dôkazom toho, akí dokážu ľudia byť. To nám však nedáva právo byť tak vulgárnymi, ako to predviedol Jakubec. V 6 vetách, použil na sociálnej sieti neuveriteľných 12 nadrsnejších vulgarizmov. A to by sa verejne známej osobnosti nemalo stávať.

Otázne je aj to, koľko neplnoletých detí sa k týmto slovám dostane. Jakubec, ktorý si kariéru založil na obrážaní "kulturákov", kde má svoje verné fanynky, by tak mal zvážiť, či takáto prezentácia je vôbec vhodná. Inak sa môže veľmi rýchlo stať, že mu už babičky na jeho vystúpenie neprídu, pretože sa mu na neho...akoby on sám zrejme povedal, vy.ebú! Celý status aj s vulgarizmami, nájdete len pre zaujímvosť v galérií! 
📷
2 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete