Hovorí sa, že si smrť berie vždy troch ľudí v krátkom časovom slede. A to sa potvrdilo aj teraz... 
archív

Smrť kosí vždy po troch: Zomrel Bowie, profesor Snape z Harryho Pottera a manžel Celiné Dion

16. januára 2016 00:00 / Zahraničný šoubiznis
V šoubiznise sa hovorí, že si smrť berie vždy troch. Neplatí to len na hercov, ale všeobecne. A to sa potvrdilo aj teraz, kedy sa s nami rozlúčil David Bowie. Po ňom svet zasiahla smutná správa, že aj predstaviteľ nezabudnuteľného profesora Snapea zo série Harry Potter skonal na rakovinu. A do tretice si zubatá prišla po manžela speváckej hviezdy Celiné Dion. René Angélil skonal tiež na zákernú chorobu, s ktorou bojoval neuveriteľných 16 rokov.

David Bowie vydal nedávno nový album, ktorý sa zrejme stane obrovským hitom. Nie je žiadnym tajomstvom, že po smrti spevákov sa ich nahrávky opäť stávajú veľmi vyhľadávaným artiklom. A v prípade Bowieho to bude platiť dvojnásobne. Predsalen vydal nový album po dlhej odmlke. Škoda len, že sa bude dobre predávať zrejme iba vďaka jeho smrti. Uvidíme, čo urobia čísla predaja po tejto smutnej udalosti.

Alan Rickman bo váženým filmovým a divadelným hercom. Celosvetovú slávu mu však paradoxne priniesol až Harry Potter, kde stvárnil nezabudnuteľného profesora Snapea, pri ktorom by ste úsmev hľadali iba márne. Zahral ho tak presvedčivo, že si mnohí fanúšikovia série o čarodejníckom učňovi mysleli, že hlavného predstaviteľa nenávidel aj v skutočnom živote. Aj Rickamana zabila zákerná rakovina.

Céline Dion vedela už niekoľko mesiacov, že s jej manželom je zle. Hovoril jej, že chce zomrieť v jej náručí, čo sa mu nakoniec splnilo. René Angélil skonal v Las Vegas, kde má rodina sídlo, pretože práve tu vystupuje speváčka v jednom z hotelových komplexov. A práve pre rakovinu hrtana svojej životnej lásky chcela Céline poslednú zmluvu odmietnuť, pretože mu chcela byť nablízku. A práve jej nebohý manžel ju donútil, aby sa svojho angažmánu nevzdávala. Nakoniec René podľahol chorobe tento štvrtok v kruhu svojich najbližších. 
vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete