Slovenská herečka ohuruje dokonalou postavičkou 
facebook

Sexy slovenská herečka: Toto hriešne telo je momentálne single!

16. januára 2016 00:05 / Sexy
Je až neuveriteľné, že toto telo má už 44 rokov, no žiadne známky celulitídy, ovisnutej kože, či tuku na ňom nevidieť. A stále je slovenská herečka Elena Podzámska voľná a bez chlapa. Kedysi jej srdce patrilo tanečníkovi Matejovi Chrenovi, ale aj Michalovi Havranovi, s ktorým sa rozišla iba nedávno. A aj napriek tomu, že šťastie v láske nemá, dokonalými krivkami teraz ohuruje Američanov.

Fotku uverejnil ako prvý portál topky.sk. Podzámska totižto odišla za veľkú mláku a užíva si chvíle voľna na slnečnej Floride. Dôvod, prečo si môže dovoliť byť momentálne ďaleko od domova je aj ten, že v žiadnom seriáli obľúbenú herečku zatiaľ nevídame. A to ešte pár rokov dozadu bola takmer na všetkých televíziách a išla z projektu do projektu. Teraz hráva iba divadlo, a či ju v niektorom seriáli uvidíme, je zatiaľ vo hviezdach.

Pri pohľade na život známej Slovenky by sa dalo povedať, že neprežíva zrovna šťastné obdobie. Nedarí sa jej až tak v pracovnej oblasti a rozpadol sa jej aj vzťah s Havranom. Navyše sa musí pozerať na to, ako sa jej expartnerovi Matejovi Chrenovi darí. Dokonca sa so svojou partnerkou Lindou zasnúbil a plánujú si spoločnú budúcnosť. A presne takýto scenár si naplánovala s tanečníkom práve Podzámska.

Aj ich rozchod neprežívala dvakrát dobre a niekoľkokrát sa zrútila. Pri pohľade na herečku krátko po rozpade 4 ročného vzťahu si mnohí mysleli, že to len tak neprekusne. No prišiel Havran a Elena sa opäť vrhla do vzťahu naplno. Teraz sa však usmieva a zrejme aj pobyt v Amerike jej pomáha zabudnúť na nie príliš úspešné obdobie. A v konečnom dôsledku, nakoniec môže naraziť na veľkú lásk aj na Floride... 
📷
1 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete