Kocianová bola v deň teroristických útokov priamo v Istanbule 
Instagram

Kocianová v Istanbule: Iba 6 kilometrov od miesta, kde sa odpálil terorista!

15. januára 2016 00:47 / Slovenský šoubiznis
Prežila si minúty strachu na vlastnej koži. Modelka Michaela Kocianová totižto bola v deň teroristických útokov v Istanbule, iba 6 kilometrov od miesta, kde sa samovražedný atentátnik odpálil medzi turistami a 10 z nich zabil. Ďalších 25 zranil a museli ich previezť do nemocnice. Kocianová musela ísť do Istanbulu pracovne a zrejme aj ona sama mala poriadne obavy, čo terorizmus v tomto tureckom mete spôsobí.

Islamksý šialenec sa odpálil na jednom z najnavštevovanejších miest v tureckej metropole. Väčšina mŕtvych turistov pochádzala z Nemecka. Kocianová tak musela zažiť hrôzu a strach na vlastnej koži. A aj keď sa zdržala v Istanbule iba pár dní, opatrenia, ktoré sa v tom čase spustili v meste, pocítila aj ona na vlastnej koži. Odkazy na sociálnej sieti hovorili jasnou rečou. Dokonca aj jej fanúšikovia sa báli a odporúčali jej, aby ostala v bezpečí. Na naše otázky však samotná modelka zatiaľ nereagovala.

Včera sa navyše extrémisti ozvali znova. Tentoraz si nevybrali opäť Istanbul, ale pozabíjali nevinných ľudí v indonézskej Jakarte. Povolanie modeliek rozhodne nepatrí k tým najbezpečnejším na svete. Svoje o tom vie aj iná Slovenka Soňa Štefková, ktorá prežila hodiny strachu pred 3 rokmi v Libanone, kde pracovala na reklamnej kampani.

„Zrazu sme začuli mohutný výbuch a celý tím zmeravel. Na druhý deň sa rušili všetky prehliadky. Letiská boli zatvorené, cesty tiež. Všetko sa tu zastavilo,“ opísala vtedy prvé momenty po tragédii Štefková. Podobne sa zrejme cítila aj Kocianová, no čo prežívala, si zrejme nechá pre seba.  
📷
2 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete