Veronika konečne ukázala svoj najväčší poklad 
facebook V. Vágner - Husárová

Husárová konečne ukázala svoj poklad: Toto je moja láska!

15. januára 2016 00:00 / Slovenský šoubiznis
Malý Alex sa narodil už v auguste minulého roka, no až doteraz sa Veronika Vágner Husárová so svojim maličkým synčekom verejnosti nepochválila. Chvíle so svojim pokladom si užívala iba v súkromí so svojim manželom Jurajom Vágnerom. Dvojica však rozhodne nemôže byť šťastnejšia. Pri pohľade na malého chlapčeka, ktorý akoby z oka vypadol svojmu otcovi to vyzerá tak, že je rodinka spokojná ako nikdy predtým.

Samotná Husárová sa nad materstvom rozplývala aj na sociálnej sieti. A má načo. Mamička sa z nej stala už pred takmer pol rokom, no malého Alexa verejnosť vidieť možnosť nemala. Pri pohľade na chutného chlapčeka je jasné, po kom zdedil gény. Veď aj jeho otec je veľký fešák, rovnako ako malý Alex. Ten si pokojne spinká v maminom náručí a v prekrásnej deke, ktorá je podľa všetkého vyrobená špeciálne pre bývalú missku.

"Je úžasné byť matkou. Ďakujem za to Bohu každý deň," napísala k nádhernej fotografii Veronika. Tej sa splnil sen stať sa mamičkou presne 26. augusta, kedy sa Alex narodil. Vzťah Husárovej a Vágnera nebol však vždy ako z rozprávky. Dvojica spolu najskôr neuveriteľných 11 rokov chodila. Počas nich sa spolu dokonca trikrát rozišli, aby sa nakoniec v apríli roku 2014 postavili pred oltár a v jednom z najluxusnejších zámočkov neďaleko slovenských hraníc v Maďarsku, povedali svoje áno.  
📷
1 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete