Jakubec sa zbavuje nehnuteľnosti za viac ako štvrť milióna eur 
facebook

Jakubec šokuje: Za toto štvrť milióna eur! Dochádzajú mu peniaze?

05. januára 2016 21:25 / Slovenský šoubiznis
Ak mu to vyjde, zhrabne poriadne veľké prachy. Slovenský spevák Martin Jakubec, ktorý sa preslávil spievaním známych repeťáckych evergrínov, sa plánuje zbaviť nehnuteľnosti, ktorá sa preslávila aj v jojkárskom Sladkom živote. A to za nezanedbateľnú sumičku 239 000 eur! Jakubec totižto predáva svoj byt s výhľadom na Bratislavu a vírivkou na terase. Máte záujem?

Nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najlukratívnejších častí hlavného mesta, na mierne vyvýšenom kopci, ktorý majiteľovi poskytne okrem súkromia dokonalý pohľad na celé mesto. Byt je síce vo svojej podstate jeden z tých menších, no spolu s terasou meria úctihodných 113 m2. Takmer jedna tretina tejto plochy je totižto iba samotná terasa, na ktorej sa vyníma luxusne pôsobiaca vírivka. Práve tá, ktorú predstavil Jakubec po prvýkrát v Sladkom živote.

Byt je navyše stresný, takže vám nehrozia ani žiadne buchoty od susedov nad vami. Jakubec sa dokonca zbavuje aj nábytku, ktorý ponúka spoločne s bytom, ako kompletku. Nádhernou súčasťou tohto luxusu je aj čistá, biela kuchynská linka. Napriek tomu, že je cena už určená a rozhodne nie je malá, spevák je ochotný zjednávať. Prečo sa však zbavuje bytu, ktorý je dobre situovaný a má svoju hodnotu? Dôvod je prozaický.

"Martin sa bude sťahovať do väčšieho. Premýšľa tiež nad domom, niekde v lukratívnejšej časti Bratislavy. Rozhodne ho netlačí nedostatok financií," prezradil nám dobre informovaný zdroj z okolia Jakubca. Nedávno sa však Jakubec zbavoval aj luxusného bavoráka, takže otázka finančných suchot bola v tomto prípade na mieste.

Paradoxne sa konečná cena bytu ešte navyšuje. Ak by ju totižto nejaký záujemca chcel, môže si k tomu dokúpiť 2 parkovacie miesta za 14 tisíc a sklad za ďalších 10 000 eur. A to sa nám sumička šplhá už na viac ako štvrť milióna eur.  
📷
6 fotografií
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete