V manželstve Flašíkovcov je zdá sa všetko v najlepšom poriadku 
facebook

EXKLUZÍVNE Flašíková prehovorila: Toto je celá pravda o rozchode s Fedorom!

05. januára 2016 12:28 / Slovenský šoubiznis
V posledných dňoch sa v médiách nerieši nič iné, iba rozpad dlhoročného manželstva Moniky Flašíkovej Beňovej a Fedora Flašíka. Dôvodom má byť blízky vzťah europoslankyne a jej kolegu, s ktorým trávi príliš veľa času. Ako sa však ukázalo, všetko je inak. To potvrdila aj samotná Flašíková, ktorá pre VIPStory prehovorila, o kauze posledných dní.

"V mojom živote, ani manželstve sa nič neudialo, teda žiadna zmena. Ešte pred Vianocami nám volali z oboch slovenských bulvárnych denníkov. Asi je uhorková sezóna," napísala nám vo svojom vyjadrení europoslankyňa. Tá sa síce občas objaví niekde so svojim kolegom, podstatne mladším, no stále iba kolegom. To, že je u Moniky a Fedora všetko v najlepšom poriadku potvrdzujú aj jej ďalšie slová.

"Nemáme doma žiadne problémy, mali sme pekné Vianoce, boli sme v Bratislave, lebo u nás býva moja babička, o ktorú sa staráme. Potom sme išli na Semmering na chatu na Silvestra. Stretli sme tam počas lyžovačky veľa známych na kopci a všetko bolo v pohode. Nerozumiem tomuto buvlárnemu pohonu a ani ma nezaujíma. A Fedora tiež, len on by to vyjadril expresívnejšie," uzavrela tému manželských problémov Flašíková.

Je pravdou, že Flašíkovú aj naši ľudia občas zazrú v centre mesta, v jednej z vychytených reštaurácií v spoločnosti jej kolegu. No vždy bol doteraz pritom aj jej syn a dokonca niekoľkokrát sa tam objavil aj samotný Flašík. Vyzerá to teda tak, že ide čisto o pracovný vzťah a manželstvo prominentnej dvojice neprechádza žiadnou krízou.  
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete