Ukrýval princ z najkrajšej českej rozprávky tajomstvo o svojej orientácií? 
youtube.com

Tajomstvo princa z Popolušky: Skrýval svoju orientáciu! Veď on je GAY!

28. decembra 2015 00:00 / Film a seriál
Tak toto čakal málokto. Legendárna rozprávka, ktorá je aj po rokoch stále číslom jedna počas Vianoce v Čechách aj na Slovensku, skrývala poriadne pikantné tajomstvo. Podľa istého českého webu, ktorý do podrobností rozobral Tři oříšky pro Popelku, nehorelo princovo srdce pre ufúľanú nevestu, a ani nebola ženou jeho života. Viaceré indície nasvedčujú tomu, že ho to tiahlo k štvorpercentnej menšine.

Dôvodov, prečo si môžeme tento fakt ľahko overiť je viacero. Tak napríklad, princ mal 30 rokov, no mentálny vek mal asi tak ako 7 ročný chlapec. Najradšej zo všetkého nenaháňa dámske sukne, ale venuje svoj voľný čas dvom kamarátom, s ktorými vystrája jeden prúser za druhým. Navyše sa k sebe správajú všetci traja viac ako kamarátsky - objímajú sa, šuškajú si niečo, váľajú sa spolu v snehu a podobne.

Princ navyše neprejavuje o ženy veľký záujem. Príkladom je aj bál, kde sa mu naskytli stovky potencionálnych frajeriek, on ale o ne nemal záujem. Rovnako aj Popoluška ho zaujala ako poľovník, kedy bola prezlečená za muža. Navyše sa do nej zaľúbil bez toho, aby videl jej tvár. Veľmi zvláštne. Vyzerá to tak, že tvorcovia ukrývali desiatky rokov poriadne pikantné tajomstvo, ktoré malo zrejme ostať utajené naverky. 
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete