Krainová sa predviedla v plnej sile a ukázala, že na to stále má 
Martin Krystynek, QEP

Krainová má 42 a opäť vyšla na mólo: Ako dopadla kráska? Tromfli ju mladšie?

18. decembra 2015 03:47 / Slovenský šoubiznis
Česká modelka Simona Krainová už klasické módne prehliadky veľmi nechodí. Teda takmer vôbec. Ak sa však spojí dobrá myšlienka s niečím výnimočným, nemá problém opäť vyjsť na mólo a ukázať, že vo svojej profesii je stále kráľovnou. To sa jej podarilo naposledy v stredu večer v Poprade, kde bola hlavnou hviezdou večera počas Fashion Charity Night. Módna prehliadka šatov Jany Pištejovej, ktorá mala charitatívny podtext, bola veľkolepým, aj keď len jednovečerným comebackom Krainovej.

Napriek tomu, že išlo tento rok iba o druhú prehliadku, kde sa objavila Simona v úlohe modelky, svojej profesionalite neostala nič dlžná. V popradskom aquaparku, kde sa prehliadka konala, bolo rušno od stredajšieho rána. Prípravy boli v plnom prúde, aby večer prebehol bez najmenších problémov. Moderátorom celého večera bol markizák Ján Tribula, ktorému sekundovala Diana Hágerová. Okrem prehliadky Pištejovej šiat vystúpili speváčky Sisa Lelkes Sklovská, či Monika Bagárová.

Napriek tomu, že má Krainová dva roky po 40-ke, zub času sa na nej ešte nepodpísal a rovnako to nebolo vidieť ani na móle, kde schovala do vrecka aj o polovicu mladšie krásky. Nie nadarmo je stále vyhľadávanou tvárou, napriek tomu, že klasické prehliadky ako táto už v jej kalendári veľmi nie sú. "Som vždy veľmi rada, keď môžem pomôcť tam, kde to má naozaj zmysel. Bolo mi cťou byť na takto úžasnej akcii a veľmi ma teší, že prispeli svojou účasťou aj moje kolegyne," povedala pre VIPStory.sk Krainová.

Počas večera prišla narad ešte jedna dôležitá vec a to dražba šiat, ktoré mala na sebe práve Krainová. Tie sa nakoniec vydražili za peknú sumu 5000 eur, ktoré boli použité pre tri rodiny v núdzi. Dokopy sa vyzbieralo až 14 tisíc eur. Celý večer zakončila slávnostná recepcia, kde sa objavili viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu. Okrem Borisa Kollára, Gabiky Drobovej, či Roba Pappa, prišla aj Linda Rezešová, ktorá práve so spevákom ukázali svoju veľkorysosť a jednej rodine pomohli ďalšou peknou sumou, aby ich syn mohol absolvovať niekoľkotýždňovú rehabilitáciu. Zdá sa teda, že po takto vydarenom večeri, rozhodne nešlo o posledný ročník prehliadky, ktorá zároveň pomáha.  
📷
6 fotografií
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete