Rezešová prehovorila a prezradila čo - to z kuchyne košických boháčov 
profimedia

Rezešová prehovorila: Dlhé mlčanie košických boháčov prelomila manželka Jula Rezeša!

14. decembra 2015 00:03 / Slovenský šoubiznis
Dostať nejaké informácie z klanu košických boháčov Rezešovcov, je naozaj ťažká úloha. Rodina okolo zosnulého oceliarskeho magnáta Alexandra Rezeša († 54) si totižto svoje súkromie stráži. Navyše po tragickej nehode, kedy skončila Eva Varholíková v budapeštianskej base, postavili všetci okolo seba hradbu mlčanlivosti a dokonca sa v metropole východu povrávalo, že majú od Evy Rezešovej staršej zákaz hovoriť kdekoľvek sa objavia. Tento zákaz zrejme už neplatí, pretože Eva Džodlová Rezešová po prvýkrát prehovorila.

A rovno prezradila pikošky o svojej svokre, ktorá na verejnosti pôsobí dojmo železnej lady, ktorá je hlavou rodiny a o všetkom rozhoduje. Či mala povolenie, alebo išlo o spontánnu reakciu nevedno. Výnimku totižto urobila v markizáckej Smotánke, kde opísala aj to, aká vlastne matka Rezešová je. Bývalá misska sa do rodiny vydala v roku 2008, odkedy je manželkou Júliusa Rezeša, s ktorým má 6 ročného synčeka Riška. Istý čas sa povrávalo, že práve kráska Eva a Július, majú manželské nezhody a bude rozvod, čo však ona sama poprela.

Napriek tomu, že je manželkou jedného z najbohatších Slovákov, nesedí so založenými rukami doma a nechodí iba nakupovať. Z bývalej modelky sa totižto stala úspešná podnikateľka, ktorá má v Košiciach prosperujúci podnika so sushi a hovorí sa dokonca, že ide o najlepšiu japonskú pochúťku na východe. Práve tam ju Smotánka Eriky Judínyovej zastihla a ihneď vyspovedala. t„Musím povedať, že svokra je najlepšia na svete, naozaj,“ tprezradila prekvapivo úprimne Eva.

Napriek tomu, že má vlastnú reštauráciu, kde sa zrejme celá rodina stravujú, prípadne majú jedlo neustále k dispozícií, samotná Rezešová je celkom slušnou kuchárkou, ktorej domáce práce a vyváranie evidentne nerobia najmenšie problémy. t„No cez víkendy varím, alebo varí moja svokra a cez týždeň sa zvyčajne stravujeme tu,“ tdodala Eva a dokonca bonzla čo to aj na svojho manžela: t„Ja si myslím, že môj manžel je skvelý človek. Podporuje ma vo všetkom, čo robím. Myslím si, že je spokojný.“ tZdá sa teda, že napriek udalostiam z posledných dvoch rokov, kedy si ako rodina prešli peklom, je všetko u košických pracháčov v najlepšom poriadku.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete