Kamaráti, či milenci? Svetové médiá v tom majú jasno... 
profimedia

Dámy, máte smolu: Najznámejší futbalista sveta je zrejme GAY! Kto ho nabonzoval?

08. decembra 2015 12:00 / Zahraničný šoubiznis
Hovorí sa o ňom, že je najväčší metrosexuál na svete, no teraz už má prívlastok aj GAY. Svet totižto obletela správa o tom, že idol mnohých žien, portugalský žrebec a futbalista Cristiano Ronaldo má milenca. Udržuje vraj vzťah s marockým kickboxerom Badr Harim. Za svojím namakaným a údajne veľa dobre obdareným športovcom lieta aj niekoľkokrát týždenne a trávia spolu všetok voľný čas.

Navyše si Cristiano dáva na sociálnu sieť spoločné fotky práve so svojim "najlepším kamarátom". Všetko na slávneho futbalistu Realu Madrid nabonzoval istý francúzsky mdoerátor, ktorý vo svojej šou doslova povedal: "Ronaldo lieta tri až štyrikrát do týždňa za priateľom do Maroka, aby sa sním mohol maznať." Daniel Riolo tak rozpútal neuveriteľný kolotoč okolo Ronalda. Ten je zatiaľ ticho a k svojej orientácii sa nevyjadruje.

Badr Hari má byť jeho milencom už nejakú dobu a dokonca to vedia aj vo svetoznámom veľkoklube, kde Cristiano hráva. Tam ho majú vraj kryť preto, aby neutrpel jeho imidž a tiež imidž Realu Madrid. Predošlé vzťahy, ako napríklad ten s modelkou Irinou Shayk, mal byť iba krycím manévrom. Britský denník The Sun navyše priniesol informáciu o tom, že futbalista nemá problémy vynaložiť obrovské finančné prostriedky na to, aby sa so svojim "údajne iba kamarátom" stretol Lieta za ním súkromným tryskáčom niekoľkokrát týždenne.

Špekuláciám o Ronaldovej orientácii sa niet čo čudovať, keďže sa už prednedávnom objavili fotografie, na ktorých sa počas dovolenkovania na jachte objímal s urasteným chlapom, ktorého dokonca obchytkával v rozkroku. Jeho exfrajerka navyše chodí s hercom Bradleym Cooperom, o ktorom sa v Hollywoode tiež nehovorí inak, ako o skrytom gayovi, ktorému manažéri vytvárajú auru heterosexuála. Nuž, ako to je v skutočnosti, vie iba Irina, Ronaldo a Badr Hari... 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete