Jakubec začína kopírovať známeho rapera 
facebook

Chválenkár Jakubec: Skopíroval Rytmusa a vôbec mu to nie je trápne!

07. decembra 2015 00:10 / Slovenský šoubiznis
Poriadne sa strápnil. Spevák známych repeťáckych evergrínov Martin Jakubec sa snaží ísť v stopách oveľa slávnejšieho kolegu. Rozhodne sa mu však nepodarilo zaujať rovnako, ako raperovi Rytmusovi. Ten si totižto na sociálnu sieť občas dá snímky, na ktorých ukáže, koľko má peňazí, aké má hodinky, či nové technické vychytávky. Podobne chcel svojich fanúšikov potešiť aj Jakubec, no vyznieva skôr smiešne. Martin, toto si nabudúce radšej rozmysli.

Niekoľko fialových 500 euroviek, mobilný telefón a penaženka. Tak sa prezentuje najnovšie Jakubec na sociálnej sieti. Takéto fotografie však nie sú žiadnou novinkou. Podobne už zaujal niekoľkokrát raper Rytmus, čo mu jeho fanúšikovia žerú, pretože je to súčasťou jeho imidžu. Naopak, Jakubec, ktorý zarába po kultúrnych domoch a medzi jeho fanúšičky patria skôr ženy 50 plus, vyznieva oproti nemu naozaj komicky.

Rytmus je totižto medzi fanúšikmi známy tým, že sa občas podelí so svojimi najvernejšími o to, čo si zarobil vlastným úsilím a tvrdou prácou. Dostal sa z ulice až na výslnie šoubiznisu a zarába obrovské prachy. Pri Jakubcovi však zrejme jeho fanúšikovia s podobnými nápadmi stotožnení nie sú. Dôkazom je hneď prvý komentár, ktorý odkazuje práve na Rytmusa. Nuž, nabudúce snáď bude Martin dvakrát merať a raz rezať, aby si nevyrobil podobný trapas. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete