Makovička sa odsťahoval od Bílej z vily v Otvovicích 
profimedia

Česká slávica Lucie Bílá: Makovička sa od nej odsťahoval! A ona sa už vidí s 18 slávikom!

23. novembra 2015 00:08 / Zahraničný šoubiznis
Lucie Bílá stavala svoj obrovský dom v rodných Otvoviciach, aby v ňom mala celú svoju rodinu pokope. Ako sa ale ukázalo, vo svojom orliom hniezdočku, ako vilu za najmenej 800 tisíc eur nazýva, zostala vlastne sama! Jej vzťah s kaviarnikom Petrom Makovičkom definitívne skončil!

"Petr sa odsťahoval z jej domu, už to nezvládal. Už nejakú dobu býva v prenajatom byte, v domčeku na okraji Prahy," prezradila VIPstory.cz známa Lucie Bílej. Petr Makovička tak urobil za vzťahom s niekoľkonásobnou českou slávicou definitívnu bodku! "Lucie ho rozhodne nevyhazovala. Rozišli sa v dobrom, on sa staral o dom, záhradu, ale už to viac nedával. Potom, čo sa ako partneri rozišli, sa chcel jednoducho osamostatniť. Teraz je spokojný," hovorí známa, dnes už bývalého páru.

Začiatkom roka sa začalo špekulovať o rozchode. Slávny pár si dal pauzu. Nakoniec zistili, že spolu naozaj nemôžu byť, ale dohodli sa, že zostanú priatelia. Makovička, pretože je slušný človek, zostal vo vile v Otvoviciach hlavne preto, aby Lucie nebola na všetko sama.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete