Leo a Tia Liliana, sú bezpochyby najštýlovejšie deti slovenského šoubiznisu. 
Facebook Tina

Toto sú najkrajšie deti slovenského šoubiznisu. Komu patria?

07. marca 2015 10:00 / Slovenský šoubiznis
Každá mama si myslí, že práve jej dieťatko, je najkrajšie pod slnkom. A v podstate sa hovorí, že všetky deti sú pekné. To si pokojne môže povedať aj speváčka Tina a nikto jej nebude oponovať. Pri pohľade na jej dva uzlíky šťastia je jasné, že môžeme pokojne vyhlásiť: toto sú najkrajšie a najštýlovejšie deti slovenského šoubiznisu.

Prečo práve Tina? V jej deťoch sa mieša to najkrajšie z oboch rodičov. Respektíve z troch, keďže dvojročný Leo má iného otca, futbalistu Riša Lásika.

Speváčka však je už 9 mesiacov vydatou pani, keď si za muža zobrala rapera Separa. A pred mesiacom sa im narodila dcérka s veľmi nezvyčajným menom Tia Lilianna.

Keď prišiel na svet Leo a Tina začala na sociálnej sieti ukazovať jeho fotky, bolo jasné, že z neho vyrastá poriadny fešák. Navyše ho speváčka a moderátorka oblieka vždy naozaj štýlovo.

Pri pohľade na poslednú snímku malej dcérky, ako leží na Separovej hrudi, však zvlhne nejedno oko. Veľké krásne oči, tmavé vlásky a otcova náruč, Tina by sa mala začať strachovať, že už nebude ženou číslo jeden u rapera ona, ale práve Tia. No, čo poviete? Chýba niečo tejto rodinke k dokonalému šťastiu? 
📷
7 fotografií
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete