Rakovská a Vilo budú naozaj pekný moderátorský párik. 
Facebook

Rakovská a Rozboril: Dali to dokopy...

06. marca 2015 20:20 / Slovenský šoubiznis
Relácia Tanec snov sa začína už v nedeľu. Ešte donedávna nebolo jasné, kto bude po boku Vila Rozborila moderovať zákulisie tanečnej šou. Jojka však konečne prezradila, že tou vyvolenou je Barbora Rakovská. A tak sa najbližších osem týždňov bude objavovať po boku momentálne najžiadanejšieho moderátora na Slovensku práve krásna blondínka.

Tá má s moderovačkami veľkých projektov bohaté skúsenosti. Jej premiérou bola talentová šou Slovensko má talent a neskôr Pláž 33. Druhá menovaná šou síce nemala bohvieakú sledovanosť, no Rakovská bola tým najlepším, na čom sa v nej dalo pozerať. Moderovanie zvládala s prehľadom, a tak si vyslúžila šancu od Jojky. Konečne sa tak po dlhej dobe ukáže na obrazovkách opäť vo veľkom projekte.

„Po dohovore s vedením televízie JOJ môžem oznámiť, že moderátorkou zákulisia Tanca snov bude Barbora Rakovská,“ potvrdil moderátor pre denník Nový Čas.

„Na moderovanie s Vilom sa veľmi teším. Budem zákulisná moderátorka šou Tanec snov a na "moje" zákulisie sa už veľmi teším," povedala pre VIPStory.sk Rakovská.

My musíme uznať, že im to spolu sekne a konečne sa po boku Vila objaví nová kráska. 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete