Michal Arpáš vydýchol v sobotu naposledy 
ta3

Bývalý markizácky moderátor Michal Arpáš: Nečakaná smrť!

08. novembra 2015 00:01 / Slovenský šoubiznis
Pred tromi rokmi prekonal mŕtvicu, vážnu chorobu už poraziť nedokázal. Bývalá tvár markizáckeho športu Michal Arpáš († 65) nečakane zomrel v sobotu na následky zákernej rakoviny.

Podľa našich informácii s chorobou statočne bojoval dlhé roky, no posledný boj sa mu vyhrať nepodarilo. Odkedy sa stiahol z televíznych obrazoviek, pôsobil ako predseda predstavenstva Asociácie vydavateľov tlače.

Prvé správy o vážnejšom zdravotnom stave bývalého markizáka, sa v médiách objavili v roku 2012, kedy verejnosť zasiahla správa o mŕtvici.

Napriek tomu sa mu podarilo vrátiť späť do života, ale aj prekonať následky mozgovej príhody. Napriek tomu popri týchto problémoch zvádzal boj na inom poli.

"Michal bojoval dlhé roky s rakovinou. Bol to bojovník, no túto poslednú bitku sa mu vyhrať nepodarilo. Všetkým bude veľmi chýbať," prezradil nám jeden z jeho blízkych priateľov.

Arpáš býval v Pezinku, mal dve deti a bol vášnivým športovcom. Práve v začiatkoch televízie Markíza, patril k jej veľkým hviezdam. Okrem toho miloval golf a kedysi bol profesionálnym basketbalistom. Rodine vyjadrujeme za celú redakciu úprimnú sústrasť. 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete