Erika Barkolová na oslave Sklovskej päťdesiatky nešťastne spadla. 
profimedia.sk

Vážna nehoda Barkolovej: Na Sklovskej oslavu pre ňu prišla záchranka!

26. októbra 2015 00:15 / Slovenský šoubiznis
Oslava 50. narodenín Sisy Sklovskej nedopadla pre Eriku Barkolovú zrovna najlepšie. Aj keď sa všetci dobre zabávali, pre jojkársku moderátorku musela prísť v jeden moment záchranka. Dôvodm bola nešťastná nehoda, pri ktorej Barkolová utrpela vážny úraz.

Zábava bola v plnom prúde, všetci tancovali, spievali a zrazu to prišlo. Erika Barkolová bola vo víre tanca s manažérom Celeste Buckingham Lumirom Matim. Robili rôzne akrobatické kúsky, ktoré sa im spočiatku darili.

To však platilo iba do momentu, kedy sa Barkolová Matimu nešťastne vyšmykla, spadla a utrpela otras mozgu. Musela tak zasahovať záchranka a blondínku odviezli do nemocnice. Tam jej okrem vyšetrení museli rozbitú hlavu zašiť.

Celý incident nám potvrdila aj samotná Erika, ktorá tak na oslavu manželky svojho exšéfa Juraja Lelkesa zrejme nebude spomínať v najlepšom. "Áno je to pravda. Mám otras mozgu. Stalo sa to pri tanci s Lumírom, kedy sme robili otočky a pri jednej ma neudržal a spadla som," povedala pre VIPStory.sk Barkolová. Za celú redakciu prajeme skoré uzdravenie.  
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete