Haščáková nafotila poriadne bizarné fotky 
facebook

Haščáková a najhoršie fotky jej kariéry: Fajčenie a nevkusný výstrih! Čo sa to s ňou deje?

26. októbra 2015 00:10 / Slovenský šoubiznis
Kedysi mla úspech,slávu a jej cédečká sa predávali na desaťtisíce kusov. Dnes žije Barbara Haščáková za veľkou mlákou a o hviezdnej kariére nemôže byť ani reč. Skôr ako svojim spevom zaujme občas nejakým podivným statusom, nepodareným vystúpením, alebo ako naposledy, fotografiami, ktoré sa zrejme zrazili s nevkusom.

Vyzývavé pózy, výstrih, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani žiadna slovenská playmate, cigareta v ústach. Tak sa predvádza na sociálnej sieti Haščáková, ktorá tvorila kedysi megaúspešnú dvojicu s Erikom Arestom. Ako duo MC Erik a Barbara vypredávali koncerty a ich hity zneli z každej hitparády, či rádia.

O Haščákovú však majú dnes jej skalní fanúšikovia skôr strach. Dôvodom boli v minulosti jej podivuhodné statusy na sociálnej sieti. Tie sa začali objavovať najmä po smrti jej otca, s ktorou sa nemohla dlhý čas zmieriť. Dokonca po zdravotných problémoch a kolapse, skončila na psychiatrii bratislavskej nemocnice. Napriek tomu sa vrátila späť a nahrala pesničku s Mirom Jarošom.

Tieto fotografie si však zrejme do rámčeka nedá žiadny jej obdivovateľ. Nejde o žiadnu profesionálnu prácu. Pri pohľade na Haščákovú zaráža jej nedokonalý makeup a tiež pózy, na ktoré sme u nej neboli zvyknutí. Či sa ešte niekdajšej hviezde a zlatej slávici, ktorej predvodali veľkú budúcnosť podarí vrátiť na výslnie, je otázne. Takýmto štýlom určite nie... 
📷
5 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete