Tieto detské hviezdy zomreli, lebo nezvládli nápor šoubiznisu. 
archív

Smrť si prišla priskoro: Vedeli ste, ako zomreli detské hviezdy minulých rokov?

21. októbra 2015 16:48 / Film a seriál
Hollywood je stredom šoubiznisu celého sveta. Keď sa v ňom ocitnete, buďtú ťarchu zvládnete, alebo vás to položí. Drogy sú tam bežnou súčasťou jedálnička a niektoré hviezdičky, najmä tie detské, podľahnú tlaku a častokrát sa ich osud končí poriadne tragicky. Prinášame vám zopár príkladov, kedy život detských hviezd vyhasol predčasne.

Heather O Rourke - Carol Anne z hororu Poltergeist zomrela v roku 1988 v 12tich rokoch. Rodičia sa domnievali, že má chrípku, ale cestou do školy skolabovala. Počas jazdy do nemocnice sa dostala do šoku a stratila vedomie. Nasledovala zástava srdca. Až operácia odhalila rozsiahlu črevnú zápchu, ale jej organizmus utrpel infekciu a septický šok, z ktorého sa už nikdy neprebrala.

Judith Barsi - Mladá hviezdička z Čeľustí. Krátko po jej desiatych narodeninách ju a jej matku zavraždil otec alkoholik. Obe zastrelil a zapálil. Onedlho na to spáchal samovraždu.

Jonathan Brandis - Vo 14tich rokoch hral Bastiana v druhom pokračovaní Nekonečného príbehu. Podľa priateľov trpel depresiami v súvislosti s upadajúcou hereckou kariérou. Pokúsil sa obesiť. Našli ho v bezvedomí, ale živého. Zomrel v nemocnici na následky pokusu o samovraždu.

Rob Knox - Vedľajšie role filmu Harry Potter a Polovičný princ. Vo veku 18 rokov bol dobodaný pred londýnskym barom, keď bránil svojho mladšieho brata.

Michael Cuccione - V 9tich rokoch mu bola objavená Hodgkinsova choroba, istá forma rakoviny. Za život podstúpil niekoľko chemoterapii, žiadna nepomohla a v 16 - tich tejto chorobe podľahol. Počas krátkeho života sa stihol objaviť aj v seriáli Pobrežná hliadka. 
📷
5 fotografií
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete