Takto dopadol kostým Britney po jej tanečnom výkone. 
youtube.com

TRAPAS popovej princezničky Britney Spears: Skončila s takmer holým zadkom!

20. októbra 2015 00:05 / Zahraničný šoubiznis
Toto sa môže stať naozaj každému. Speváčka Britney Spears, ktorá momentálne hviezdi v Las Vegas, kde má šou v jednom z hotelov, zažila počas posledného vystúpenia poriadne krušné chvíle. Jej latexový kostým nevydržal nápor tanečných kreácii a skončila takmer s holým zadkom.

Počas spievania piesne "3", sa do svojho tanca Spears tak vžila, že jej kostým praskol na chrbte a všetci návštevníci tak chvíľu pozorovali boj speváčky s jej tanečníkmi.

Tí sa snažili situáciu zachraňovať ako sa len dá a chceli holý chrbát a takmer polovicu zadku okamžite zakryť. Zips sa však ani nepohol, a tak sa musela Britney spoľahnúť na to, že jej latex vydrží.

Ďalšie asi dve minúty tak tancovala s holým chrbtom a trhancom až po zadok. Napriek tomu na sebe nedala nič poznať a podala profesionálny výkon.

Šou ktorú má popová princezná niekoľkokrát do mesiaca je obrovským úspechom. Lístky sú vždy beznádejne vypredané a na jej výkony sú pochvalné reakcie aj od kritikov. Nečudo, že už po druhýkrát predĺžila s hotelom zmluvu na ďalšie a ďalšie vystúpenia.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete