Puškárová zrejme svojim kolegom v konkurenčnej Jojke leží poriadne v žalúdku. 
profimedia.sk

Toto v Jojke prehnali: Drsné útoky na Puškárovej svadbu! Takýto výsmech si nezaslúžila

19. októbra 2015 00:10 / Slovenský šoubiznis
Tak toto si mohli moderátori Jojky naozaj odpustiť. Keďže cez víkend vstúpili do manželstva Zlatica Puškárová a Patrik Švajda, touto udalosťou žila celá Markíza. Ako sa však ukázalo, nielen ona, ale aj konkurencia z Koliby sledovala túto veľkú udalosť. A na Puškárovej nenechali nitku suchú. Nemiestny vtip ale do spravodajstva Jojky rozhodne nepatril. Čo sa vlastne stalo?

Na svoj svadobný deň čakala Zlatica dlhých 15 rokov, nakoniec sa jej túto sobotu podarilo dostať Švajdu pred oltár a samozrejme, že pri tom nemohli chýbať ani kamery Markízy. Dokonca v sobotných televíznych novinách urobili priamy vstup z tejto trnavskej veselice.

A práve tento live prenos využila konkurenčná Jojka na nemiestne útoky voči konkurenčnému moderátorskému páru. "Dobrý večer. U nás síce žiadny živý vstup zo svadby neuvidíte, za to však ponúkneme toho podstatného, čo priniesol deň," povedal v Krimi Novinách Michal Farkašovský.

Prečo sa na Kolibe uchýlili k takémuto kroku? Oni by priamy prenos zo svadby svojej moderátorky neurobili? Ak by sa navyše jednalo o áčkovú hviezdu typu Lucia Barmošová, zrejme by takúto udalosť neopomenuli. Ak išlo iba o vtipy, bol tentoraz poriadne nevydarený. Otázne je, čo na toto povie Puškárová...  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete