Známa Slovenka je opäť tehotná.  
profimedia.sk

Známa modelka opäť žiari šťastím: Je tehotná a my poznáme pohlavie bábätka!

19. októbra 2015 00:05 / Slovenský šoubiznis
Po náročnom období, kedy jej synček bojoval so zákernou chorobou má opäť o dôvod naviac usmievať sa. Reč je o bývalej misske a modelke Mirke Luberdovej, ktorá ešte donedávna musela so šesťročným Riškom absolvovať náročnú liečbu v Prahe. A teraz vyšlo najavo jej sladké tajomstvo.

Luberdová je tehotná. A my poznáme pohlavie bábätka, ktoré sa jej má narodiť už o niekoľko mesiacov. Preriekol sa blízky priateľ slovenskej krásky, ktorá rozhodne v živote nemala na ružiach ustlané.

"Tak teda priatelia po dnešných mnohých správach a telefonátoch, potom čo sa objavili informácie, že čakám bábätko a tuto dokonca podrobne niekto uviedol všetky informácie,my neostáva nič iné ako túto nádhernú správu potvrdiť. Riško sa stane veľký brat a ja sťastná dvojnásobná maminka. Ďakujem vesmíru a mojej úžasnej polovičke za toto požehnanie, že sa nám plní ďaľší sen," vyjadrila sa samotná modelka. Ako sa teda zdá, Mirke svitá na lepšie časy.

Ešte donedávna bola u našich západných susedov, kde podstupovala liečbu so svojim synčekom Riškom. Tomu diagnostikovali zákernú leukémiu. Teraz to však vyzerá, že sa malému bojovníkovi opäť darí nad chorobou víťaziť. Držíme palce a prajeme veľa šťastia a zdravia... 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete