Takéto grimasy strúhala moderátorka počas jej svadobného dňa. 
profimedia.sk

Zlatka pozor, vyletí vtáčik! 5 najvtipnejších grimás Puškárovej počas svadby!

20. októbra 2015 00:10 / Slovenský šoubiznis
Tieto zábery sa rozhodne podarili. Svadba Zlatice Puškárovej a Patrika Švajdu bola udalosťou roka. Aj keď si niekto môže myslieť opak, 15 rokov čakania na obrúčku sa vyplatil. Zlatica vyzerala perfektne, no čo stojí za povšimnutie sú jej grimasy, ktoré sa podarili zachytiť šikovnému fotografovi.

Tie stoja rozhodne za to. Raz zamyslená pozerajúca do výstrihu, inokedy vysmiata od ucha k uchu, alebo s prekvapeným výrazom v tvári. Tak sa predviedla čerstvá novomanželka.

Puškárová je jednoducho ženou množstva tvárí a dokázala to aj pri pózovaní. Svadba jedného z najprominentnejších párikov v šoubiznise bola okázalou ukážkou, s heslo: kto si počká, ten sa dočká. Všetko vyzeralo perfektne a do detailov premyslené.

Okrem množstva celebrít však ostáva vo vzduchu visieť otázka: Kde boli kolegyne Martina Šimkovičová a Mária Chreneková Pietrová? Tie zrejme pozvánky nedostali.

Sú dôvodom chladné vzťahy v markizáckom spravodajstve? Zrejme aj toto je jeden z dôvodov, pretože taký Jaro Zápala po vysielaní na svadbu išiel. Pravdu však vedia len všetci zainteresovaní.  
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete