Sklovska sa v piatok dozvedela zdrvujúcu správu. 
profimedia.sk

Sklovska v slzách: 15 rokov bol pri nej, teraz je mŕtvy Tajný pohreb a rozlúčka...

18. októbra 2015 01:41 / Slovenský šoubiznis
Spoznali sa pred 15 rokmi, keď spievala v americkom Los Angeles. Upozornila ju na neho jej kamarátka a bola to láska na prvý pohľad. Sisa Sklovska je známa milovníčka zvierat, obzvlášť mačiek. Teraz ju zasiahla tvrdá rana. Jej milovaný kocúr Huňo zomrel.

Jej krásny kocúr bol výnimočný, pretože trvalo veľmi dlho, kým ho mohla objať a priniesť si ho domov. Ak chcete zviera z USA, je k tomu potrebných asi 16 druhov papierov a povolení od úradov, či veterinárov. Sklovska to pred rokmi zvládla a tak sa stal Huňo natrvalo súčasťou jej života. V piatok však o neho prišla.

"Zomrel vo veku 20 rokov, čo je prakticky už svetový rekord! Do poslednej chvíle bojoval. Umrel na zlyhanie ľadvín. Bude mne a mojim dvom ďalším mačkám Leni a Tymonovi veľmi chýbať," priznala so smútkom v hlase pre VIPStory.sk Sklovska.

Paradoxom je, že šťastný domov našiel až na Slovensku, pretože ho predošlí majitelia týrali. Speváčka pripravila pre svojho štvornohého miláčika dôstonú rozlúčku. "Je pochovaný vedľa Montyho u nás na záhrade, ktorý zomrel pred 4 rokmi v decembri ako 15 ročný s tou istou diagnózou," dodala Sisa.

Táto rana pre ňu prišla v čase, keď oslavuje okrúhle 50. narodeniny. Pri tejto príležitosti chystá aj obrovský koncert na Novej scéne, ktorý bude už budúcu sobotu 24.10. Aj napriek tomu, že je v jednom kole, Huňa si uctila aj s manželom Jurajom.  
📷
2 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete