Rozboril už v nedeľu plniť sny nebude. Kukučka na Markíze končí tiež. 
tv markíza, facebook Vilo Rozboril

ŠOK! Rozboril na Jojke v nedeľu končí! Na Markíze dostala vyhadzov Kukučka!

18. októbra 2015 01:00 / Film a seriál
Vilo Rozboril bol od príchodu do Jojky stávkou na istotu. Jeho relácia V siedmom nebi trhala pred rokom rekordy sledovanosti a dokonca sa v práve u neho vrátila naspäť do šoubiznisu Marika Gombitová. To je už minulosťou a túto jeseň sa anjel bez krídel trápi. Preto prišla Jojka s ráznym rozhodnutím.

Moderátor a jeho relácia v tradičnú nedeľu končia. Nejde však o definitívny koniec, pretože sa V siedmom nebi objaví v iný deň. Podľa portálu medialne.sk, pôjde po novom už od začiatku novembra Rozborilova relácia v štvrtky.

Dôvodov, prečo kompetentní prišli s takýmto riešením môže byť viacero. Jedným z nich je zrejme aj neuspokojivá sledovanosť. Predsalen zrejme od svojho pokladu, ktorý prilákal k obrazovkám státisíce divákov a pravidelne "drtil" konkurenčnú Markízu, očávali lepšiu výkonnosť.

Rozboril a V siedmom nebi nie je jediný projekt, ktorý prichádza so zmenou. Seriál Kukučka, ktorý sa stal markizáckym jesenným prepadákom číslo jedna, končí a odvysiela ho iba menšia televízia Doma. To je jasným dôkazom toho, že s ním v Záhorskej nie sú spokojní. Či to znamená definitívny koniec nádejnej novinky, alebo sa ho v Markíze pokúsia nejako zachrániť, je otázne...  
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete