Puškárová a Švajda si už dnes povedia svoje áno! 
profimedia.sk

EXKLUZÍVNE! Puškárovej slová pár hodín pred svadbou: Vieme, ako sa bude Zlatica volať!

17. októbra 2015 02:56 / Slovenský šoubiznis
Dnes je ten veľký deň. Niekto by si mohol myslieť, že na neho Zlatica Puškárová čaká 15 rokov. Jej však život bez papiera vyhovoval. Doteraz. Dnes sa v Katedrále svätého Jána Krstiteľa v Trnave všetko zmení. Minimálne zoficiálni. A nám poskytla sympatická moderátorka exkluzívne vyjadrenie iba pár hodín predtým, ako povie Patrikovi Švajdovi áno!

Všetko je nachystané, šaty budú dokonalé a Zlatica už na svoj veľký deň neskutočne teší. To potvrdila aj nám. "Vďaka mojim priateľom, rodinke a najmä Paťovi, sa cítim veľmi dobre," bolo jedno z posledných vyjadrení, ktoré ešte poskytla pod menom Puškárová.

Zaujímalo nás, či si po sobote plánuje zmeniť meno a používať to, ktoré noší jej dlhoročný partner. Aj v tejto otázke bola Puškárová otvorená a bez problémov nám prezradila svoje plány s menom. "Budem Švajdová - Puškárová," dodala Zlatka.

Zdá sa teda, že dvojica má všetko do najmenších detailov premyslené a ich najšťastnejší deň v živote im nemôže nič prekaziť. Teda okrem počasia, ktoré nemá byť práve ideálne. Ani to však na širokom úsmeve Puškárovej neubralo... Veď prečo by aj malo?

FOTOGRAFIE zo SVADBY Puškárovej a Švajdu prinesieme aj na VIPStory.sk už dnes poobede! 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete