Verešová si dopraje aj kalorické jedlo, no všetko vypotí v posilňovni. 
facebook Andrea Verešová

Ako to tá Verešová robí? Má telo bohyne a na raňajky jedáva samé sladkosti!

16. októbra 2015 12:04 / Sexy
Je modelkou a mamou na plný úväzok. Sexica Andrea Verešová patrí k našim najkrajším modelkám a svojim telom môže pokojne konkurovať o generáciu mladším konkurentkám. Ako to vlastne robí? Pri pohľade na jej raňajkové menu, nepochopíte, ako môže vyzerať tak dobre...

Andrea Verešová leží veľa luďom v žalúdku. Ona si z toho ťažkú hlavu nerobí a napriek neprajníkom má stále množstvo kšeftov a na prehliadkovom móle je vždy za najväčšiu hviezdu.

Občas urobí rozruch oblečením, kedy jej vykukne aj to čo nemá, no kto by sa na také dokonalé krivky nepozrel? Verešová je jednoducho meno, ktoré predáva.

Keď však príde domov, je z nej obyčajná mama, ktorá musí každé ráno vstať, urobiť deťom raňajky a pripraviť ich do školy. Preto je šokujúce, čo si dopraje ako prvé jedlo dňa ona sama.

Na sociálnej sieti sa totižto často pochváli svojimi dobrotami, ktoré jedáva. A rozhodne nejde iba o zdravé pochúťky. Nevyhýba sa ani palacinkám, či sladkým lievancom a občas si dopraje aj poriadne kalorickú štrúdľu.

Jej to však na postave absolútne nevidieť. Zrejme aj preto, že vo fitku maká každý deň. A starostlivosť o deti, manžela a domácnosť jej tiež uberie nejaké tie kalórie. Jednoducho si to sexica vie zariadiť. A čo vy? Aké raňajky mávate vy? 
📷
5 fotografií
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete