Puškárová už zajtra povie Švajdovi áno! 
profimedia.sk

Svadba Puškárovej a Švajdu: Všetky detaily najočakávanejšej udalosti roka!

16. októbra 2015 12:40 / Slovenský šoubiznis
Už chýbajú iba hodiny do svadby roka. Zlatica Puškárová a Patrik Švajda si povedia áno už zajtra. Dvojica, ktorá je spolu už 15 rokov, sa rozhodla posunúť svoj vzťah do oficiálnej roviny. A na tento deň čakal naozaj celý šoubiznis. Prezradíme vám preto všetky detaily chystanej veselice.

Vyzeralo to, že sa bude svadba odohrávať v naozaj úzkom kruhu rodiny, no to sa zmenilo. Prídu všetci kamaráti, rodina, známi a samozrejme, že tento deň vzbudil aj pozornosť médii. Puškárová si na seba oblečie šaty od jej dvornej návrhárky Jany Pištejovej, ktoré budú prevažne s čipky a hodvábu.

Obrad sa uskutoční v Katedrále svätého Jána Krstiteľa v Trnave. V šatách budú vo vreckách ukryté dva medailóniky - jeden od babky, druhý po prababke. Podľa slov Puškárovej, chce mať najbližších aj takýmto spôsobom pri sebe.

Tradície, ktoré si dvojica plánuje pripomenúť aj počas svadobného obradu neobišli ani Švajdu. Jeho oblek totižto nebude tradičný. Na klope saka nebude mať vyšitého jeleňa, keďže je poľovník, ale vlka. Ten je totižto symbolom vernosti, pretože má celý život jedného partnera.

Čo sa kvetín týka, zdobiť najkrajší deň moderátorov spravodajstva Markízy bude dokopy až 1200 kvetín - len ruží bude 600. Romantiku doplní 200 sviečok. Ako informuje portál markiza.sk, hudobný sprievod bude dotvárať Mária Čírová, ktorá tak doplní už aj tak dokonalú svadbu.  
📷
1 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete