Stylista ukázal, čo je jeho najväčšou pýchou.  
profimedia.sk

To je ale TRAPAS! Známy stylista prichytený nahý na terase! Čo na to Vaněk?

29. septembra 2015 00:04 / Sexy
Stavil na cisárove nové šaty. Známy stylista hviezd sa predviedol v celej kráse v exotickom meste, kde sa to doslova pýtať, vyviesť podobný kúsok. Miesto, ktoré je vyhľadávané smotánkou a miluje ho aj jeho najlepšia kamarátka speváčka Rihanna sa tak stalo dejiskom striptízu Mela Ottenberga. A tu už rozhodne nemohlo ísť o náhodu...

Stylista, ktorý už štyri roky oblieka práve Rihannu a množstvo iných celebrít, predviedol svoju mužškú pýchu pred očami verejnosti v brazílskom Riu. A keďže vyšiel na presklennú terasu svojho apartmánu, rozhodne nemohlo ísť o nešťastnú nehodu.

Vyzerá to tak, že si to sympatický pán v stredných rokoch poriadne premyslel, aby mal o publicitu postarané. Predalen by sa o ňom nepísalo toľko, ak by vyšiel oblečený a zahalený od hlavy po päty. Prítomným sa tak naskytol pohľad na jeho štíhle telo, chlpatú hruď a tiež prirodzenie.

Preto nás zaujímalo, či náš hviezdny stylista Filip Vaněk išiel donaha. Dokázal by pre zvýšenie popularity urobiť podobný husársky kúsok? "S týmto telom by som to neurobil. S tým mojím to možno raz urobím, až ma ľudia nebudú spoznávať. Zatiaľ mi však stačí byť o krok vpredu v obliekaní, aby ma chceli. Vyzliekať sa ešte nemusím," povedal nám na margo fotiek Vaněk.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete